Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránkuZaložiť e-shop

Výsledky 2013

Výsledky Havinošlap 2013

 

LONG muži DTM

Poradie Dogtrekker Pes Štart Cieľ Čas
1. Petr Dvořák Nany + Lukáš 6:40 14:15 31:35
2. Miroslav Uličný Lesík 5:55 14:15 32:20
3. Erik Copko Trisha, Crash, Manny 6:33 20:54 38:21
4. Martin Partila Cuba 5:43 52 km DNF
5. Hannnz Dostál Peddy 6:40   DNF

LONG ženy DTW

Poradie Dogtrekkerka Pes Štart Cieľ Čas
1. Petra Horňáková Phoebe + Megan 6:33 20:54 38:21
2. Tereza Vidimská Rastie 6:13 02:40 44:27
3. Adriana Partilová Dothy 5:43 52 km DNF
4. Dominika Fedorová Akyna 6:02   DNF

MID muži

Poradie Dogtrekker Pes Štart Cieľ Čas
1. Matúš Marcin Čiarka 6:14 13:04 6:50
2. Belo Špišák Fox 6:11 15:44 9:33
3. Martin Zdila Speedy 6:25 16:43 10:18
4. Peter Dutko Bes 6:12 17:42 11:30
5. Viktor Simon Kiara 6:15 17:36 12:21
6. Peter Suvák Bryš 6:18 19:07 12:49
7. Vladimír Habala Aimée 6:30 19:09 13:39
8. Pety Tobák Lana 8:11   DNF

MID ženy

Poradie Dogtrekkerka Pes Štart Cieľ Čas
1. Barbora Červeňáková Andy 6:26 15:40 9:14
2. Laura Shala Marley 6:11 15:44 9:33
3. Katarína Janovová Adel z Hrabovských stájí, Kimy 7:09 17:26 10:17
4. Erika Vinceová Lady 6:25 16:43 10:18
5. Jana Brossmannová Grace 6:18 19:07 12:45
6. Agnieszka Debowska Sasha 5:30 19:09 13:39

MINI muži

Poradie Dogtrekker Pes Štart Cieľ Čas
1. Marek Palko Lejla 8:01 12:24 4:23
2. Richard Dečo Sura 7:52 12:39 4:47
3. Ján Demeter Eila 8:25 13:46 5:21
4. Ľubo Sobek Ronie, Aira 6:23 12:01 5:38
5. Ondrej Chudáčik Grey 7:48 13:47 5:59
6. Tomáš Machek Jerry 8:45 15:43 6:58
7. Ján Debnárik Zoro 8:35 15:58 7:23
8. Gavin Warwick Cowper Dinka 7:51 18:10 10:19
9. Vladimír Buday Ashley 7:28 17:49 10:21

MINI ženy

Poradie Dogtrekkerka Pes Štart Cieľ Čas
1. Zuzka Žibritovská Black 7:56 13:47 5:51
2. Petra Sokolová Charlie 7:48 13:47 5:59
3. Anna Soušková Sunny 7:27 13:46 6:19
4. Katarína Žišková Kika 7:24 13:44 6:20
5. Petra Straková Amber 7:41 14:43 7:02
6. Diana Čomorová Benji/Hugo 7:29 14:48 7:19
7. Ľubka Barassóová Chester 7:55 15:40 7:45
8. Annamária Borovská Eliška + Kyšpín 7:54 15:40 7:46
9. Stanislava Slaninková Max 7:53 15:40 7:47
10. Monika Kováčová Izzy 7:31 15:45 8:14
11. Lenka Kovaličová Miňa 7:30 15:45 8:15
12. Angelika Vargová Steisy 7:40 16:00 8:20
13. Kamila Urbanová Agáta 8:04 17:31 9:27
14. Alena Skodyová Darka 7:52 18:10 10:18
15. Jana Mazáková Nokia 7:51 18:10 10:19
16. Monika Krasňanová Ollie 7:28 17:49 10:21
17. Žaneta Prchalová Sára 7:08 18:36 11:28
18. Svetlana Nováková Shadow 7:23 19:29 12:06
19. Mária Jelínková Ruby 7:20   DNF
20. Miroslava Smolková Thasso 7:21   DNF

 

TOPlist